GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tekoppar 6115390
nr 611 5390
Tekoppar
Zebra, 4 delar, Eugen Trost, Gefle 1955-67
Kondition: slitage, krackeleringar och missfärgningar invändigt
Utrop:
300 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 23 november 2009
kl 19:39:49
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
550 kr
800 kr
1.500 kr
6